ПРИГОН АВТО

ПРИГОН АВТО З ЄВРОПИ

Компанія Smart Way Logistics надає послуги з підбору автомобіля за кордоном, супроводження його купівлі, замитнення та перегонки в Україну.

Пригон авто
Пригон авто-2

ВАРТІСТЬ ПРИГОНУ АВТО

Вартість послуги з підбору автомобіля за кордоном, супроводження його купівлі та перегонки в Україну становить 300 доларів США. Додатково відшкодовуються витрати, пов’язані з поїздкою, зокрема паливо для автомобіля.

ВИБІР АВТО ЗА КОРДОНОМ

Вибір вживаного авто за кордоном здійснюється на інтернет-площадках Польщі, Німеччини, Нідерландів, Франції. Ми запропонуємо Вам широкий вибір доступних варіантів купівлі автомобіля.

Пригон авто-3
Пригон авто-4

ПІДГОТОВКА ПОЇЗДКИ ЗА КОРДОН

Наш спеціаліст домовиться з продавцями обраних автомобілів про зустріч. Маршрут поїздки за кордон необхідно спланувати так, щоб оглянути два – три – чотири варіанти купівлі автомобіля. Часто трапляється так, що красиво представлений на фотографіях автомобіль не вартий покупки. Тоді треба їхати оглядати наступний.

Якщо Ви погодитесь супроводжувати нашого спеціаліста в поїздці, це суттєво спростить прийняття важливих фінансових рішень. Однак, якщо це неможливо, наш спеціаліст зможе консультуватись з Вами дистанційно.

ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД АВТО

Перед прийняттям рішення про купівлю автомобіля необхідно здійснити його технічний огляд. Наш спеціаліст проведе огляд кузова та всіх вузлів автомобіля і дасть Вам об’єктивну оцінку його стану навіть при умові відсутності станції технічного обслуговування.

Пригон авто-5
Пригон авто-6

ОПЛАТА АВТО

Оплата вартості автомобіля проводиться готівкою в валюті, яку просить продавець. Слід розрізняти ціну брутто і нетто. Ціна брутто – це ціна з ПДВ (VAT), ціна нетто – ціна без ПДВ. Якщо Ви оплачуєте ціну брутто, Вам повинні відшкодувати ПДВ (VAT) на кордоні при виїзді за межі ЄС. Однак краще, щоб не заморожувати кошти та уникнути бюрократичних процедур, домовитись з продавцем про оплату ціни нетто.

ЗАМИТНЕННЯ АВТО

Продавець може організувати замитнення автомобіля на експорт та оплатити послуги брокера. Якщо продавець не може цього зробити, він видає довіреність встановленої форми, на підставі якої автомобіль замитнюється на будь-якій брокерській фірмі за кордоном. Вартість послуг замитнення – 160 польських злотих. Наш спеціаліст супроводжуватиме замитнення Вашого автомобіля.

Після замитнення брокер надасть Вам такі документи: 1) технічний паспорт, виданий країною попередньої реєстрації автомобіля; 2) інвойс (його ще називають фактурою або купчою) на купівлю автомобіля; 3) сертифікат походження автомобіля; 4) експортну митну декларацію країни попередньої реєстрації автомобіля.

Пригон авто-7
Пригон авто-8

ПРИГОН АВТО В УКРАЇНУ

Ви можете вести Ваш автомобіль з місця покупки до України. Якщо Ви будете супроводжувати покупку дистанційно, ми залучимо до справи кваліфікованого водія.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ЗА НОМЕРОМ:

 


Спеціаліст з пригону авто:

Андрій Труш

+38 (067) 31 38 838

НАПИСАТИ НАМ

Заповніть форму зворотнього зв'язку і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.


Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)
Ваше повідомлення

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)
Ваше повідомлення

Ваше имя (обязательно)
Ваш телефон (обязательно)
Ваше сообщение

[contact-form-7 404 "Not Found"]