МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ АВТОМОБІЛІВ

Компанія Smart Way Logistics надає послуги митного оформлення легкових та вантажних автомобілів, мототехніки та спецтехніки на Львівській митниці.

Митне оформлення
cccsss

ЯКІ АВТО ПІДЛЯГАЮТЬ РОЗМИТНЕННЮ

До 31 грудня 2020 року можна розмитнити автомобілі екологічного стандарту ЄВРО 5. З 01 січня 2020 року розмитнити можна буде автомобілі екологічного стандарту ЄВРО 6.

ВАРТІСТЬ РОЗМИТНЕННЯ АВТО

Вартість розмитнення авто складається з: 1) суми податків, що сплачуються до бюджету; 2) вартості митно-брокерських послуг; 3) вартості перебування авто на митному терміналі.

Митне оформлення-3
Митне оформлення-4

МИТНА ВАРТІСТЬ АВТО

З метою нарахування суми податків, що сплачуються до бюджету, митниця визначає митну вартість авто. Митна вартість авто визначається по німецькому каталогу SCHWACKE.

Якщо ціна на автомобіль в інвойсі нижча, ніж в каталозі, податки нараховуються по ціні каталогу. Якщо ціна в інвойсі вища, ніж в каталозі, податки нараховуються по ціні інвойсу.

КАЛЬКУЛЯТОРИ РОЗМИТНЕННЯ АВТО

На багатьох сайтах в Інтернеті розміщені калькулятори розмитнення авто. Ці калькулятори не точні, оскільки розраховують митні платежі на підставі вартості автомобіля, вказаної користувачем. Ці калькулятори не враховують ціну авто згідно каталогу SCHWACKE.

Для точного обчислення суми податків, що підлягають сплаті під час розмитнення конкретного автомобіля, зателефонуйте до нашого спеціаліста. КОНСУЛЬТАЦІЇ БЕЗКОШТОВНІ!!!

Митне оформлення-5
Митне оформлення-6

МІСЦЕ РОЗМИТНЕННЯ АВТО

На Львівській митниці автомобілі розмитнюються на митному посту «Скнилів», який територіально розташований в м. Городок по вул. Львівській 659а.

Пропуск автомобілів на територію України для розмитнення здійснюється через вантажні пункти пропуску на кордоні, в тому числі через ті пункти пропуску, які не знаходяться в підпорядкуванні Львівської митниці.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РОЗМИТНЕННЯ АВТО

Для розмитнення авто потрібні такі документи: 1) технічний паспорт, виданий країною попередньої реєстрації автомобіля; 2) інвойс (його ще називають фактурою або купчою) на купівлю автомобіля; 3) сертифікат походження автомобіля; 4) експортна митна декларація країни попередньої реєстрації автомобіля; 5) сертифікат відповідності.

Митне оформлення-7
Митне оформлення-8

ПРОЦЕДУРА РОЗМИТНЕННЯ АВТО

Перед в’їздом автомобіля на територію України для розмитнення митний брокер оформляє попередню митну декларацію. Оформлення цієї декларації передбачає попередню сплату громадянином суми митних платежів для розмитнення конкретного автомобіля.

Перед розмитненням оформляється сертифікат відповідності на автомобіль. Сертифікат відповідності оформляється протягом доби.

В день розмитнення автомобіль заїжджає на митний термінал та оглядається посадовими особами митниці. Митний брокер подає митну декларацію, яка оформляється протягом кількох годин.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ЗА НОМЕРОМ:

 


Менеджер з митного оформлення - Юрій Малко

+38 (067) 50 58 974

 

НАПИСАТИ НАМ

Заповніть форму зворотнього зв'язку і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)
Ваше повідомлення

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)
Ваше повідомлення

Ваше имя (обязательно)
Ваш телефон (обязательно)
Ваше сообщение

[contact-form-7 404 "Not Found"]